استخوان قورباغه سینمایی قورباغه فیلمنامه

استخوان: قورباغه سینمایی قورباغه فیلمنامه مهران رجبی نیوشا ضیغمی برنامه ریزی مهران غفوریان

گت بلاگز اخبار اجتماعی اسناد و مدارک هنوز در اختیارمان قرار نگرفته است ، طرح تحقیق و تفحص از

نائب مدیر شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اگر تخلفات مشهود و مستندی را در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران شاهد باشیم، بی‌شک طرح تحقیق و تفحص را دنبال

اسناد و مدارک هنوز در اختیارمان قرار نگرفته است ، طرح تحقیق و تفحص از

طرح تحقیق و تفحص از شهرداری را در صورت وجود تخلفات مستند دنبال می کنیم/اسناد و مدارک هنوز در اختیارمان قرار نگرفته است

عبارات مهم : ایران

نائب مدیر شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اگر تخلفات مشهود و مستندی را در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران شاهد باشیم، بی شک طرح تحقیق و تفحص را دنبال خواهیم کرد.

ابراهیم امینی، نائب مدیر شورای شهر تهران، ری و تجریش در پاسخ به این پرسش که آیا شورای پنجم قصد دارد؛ در صورت لزوم طرح تحقیق و تفحص از شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران را در دستور کار قرار دهد یا خیر؟ گفت: در حال حاضر باید مدارک، مستندات و گزارشات را مشاهده کنیم و با توجه به اسناد و مدارک اگر به واقع تخلفات مشهود و مستندی را شاهد باشیم، بی شک این مساله را دنبال خواهیم کرد.

اسناد و مدارک هنوز در اختیارمان قرار نگرفته است ، طرح تحقیق و تفحص از

تنها عضو ثابت کمیسیون حقوقی و نظارت شورای پنجم با اشاره به اینکه این کمیسیون نتوانسته گزارشی از عملکرد شهرداری و شورا تهیه کند، ادامه داد: هنوز اسناد و مدارک در اختیار ما گذاشته نشده است و بدون دسترسی به اسناد نمی توان گزارشی دقیق ارائه داد. به همین جهت شهردار باید رسما کار خود را شروع کند تا مدارک در اختیار ما قرار گیرد.

امینی با تاکید بر اینکه آمارهای متفاوتی از میزان تخلفات و بدهی های شهرداری به گوش می رسد، افزود: با استقرار شهردار آینده اسناد و مدارک در اختیار ما قرار خواهد گرفت و می توانیم این موارد را بررسی کنیم.

نائب مدیر شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اگر تخلفات مشهود و مستندی را در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران شاهد باشیم، بی‌شک طرح تحقیق و تفحص را دنبال

نائب مدیر شورای شهر تهران، ری و تجریش در پاسخ به این پرسش که آیا معاون مالی شهردار سابق پایتخت کشور عزیزمان ایران به عنوان کارمند نمونه شهرداری گزینش شده است و حتی محسن هاشمی هم در مراسم تقدیر از او حضور داشت، گفت: کسی که ایشان را گزینش کرده، باید جوابگو باشد.

اخبار اجتماعی – ایلنا

واژه های کلیدی: ایران | تخلفات | شهرداری | شورای شهر | شورای شهر تهران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs