استخوان قورباغه سینمایی قورباغه فیلمنامه

استخوان: قورباغه سینمایی قورباغه فیلمنامه مهران رجبی نیوشا ضیغمی برنامه ریزی مهران غفوریان

گت بلاگز اخبار حوادث شکایت خواهرها باعث قتل شد ، نزاع خونین باجناق‌ها

رییس کلانتری ۱۴۶ حکیمیه از یک درگیری خانوادگی که در نهایت منجر به قتل شد خبر داد. 

نزاع خونین باجناق ها / شکایت خواهرها باعث قتل شد

عبارات مهم : بازداشت

رییس کلانتری ۱۴۶ حکیمیه از یک درگیری خانوادگی که در نهایت منجر به قتل شد خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی پلیس، سرهنگ علی یعقوبی رییس کلانتری ۱۴۶ حکیمیه راجع به جزییات این خبر گفت: اهالی کوهسار حکیمیه در تماس با پلیس از نزاع دسته جمعی در ساختمان نیمه ساز این محله خبر دادند. بلافاصله ماموران کلانتری ۱۴۶ حکیمیه جهت بررسی عنوان به محل اعلام شده است رفته و در ورودی ساختمان نیمه کار با جسد غرق خون مرد ۱۸ ساله روبرو شدند. ماموران در نخستین گام اقدام به بازداشت تمامی افراد حاضر در نزاع کردند.

او ادامه داد: با توجه به اینکه سه نفر از افراد بازداشت شده است مجروح شده است بودند، با دستور قضایی جهت ادامه درمان به بیمارستان انتقال یافته شدند.

شکایت خواهرها باعث قتل شد ، نزاع خونین باجناق‌ها

رییس کلانتری ۱۴۶ حکیمیه با بیان اینکه در ادامه ماموران با شناسایی عامل مهم نزاع و جنایت به نام رحیم ۲۲ ساله، تحقیقات از او را شروع کردند خاطرنشان کرد: متهم به قتل مرد جوان اعتراف کرد.

سرهنگ یعقوبی در ادامه بیانات متهم گفت: مقتول باجناق من بود و در این ساختمان نیمه کاره سرایدار بود. چند هنگامی که بود که همسران ما با یکدیگر دچار اختلاف شده است بودند. هرکدام از انها مدعی بودند خواهر دیگر در زندگی دخالت می کند. چند باری با “لطیف” جهت برطرف این دلخوری ها گفت و گو کردم ولی او هربار تقصیر را گردن همسر من می انداخت.

رییس کلانتری ۱۴۶ حکیمیه از یک درگیری خانوادگی که در نهایت منجر به قتل شد خبر داد. 

او ادامه داد: چند روز قبل بار دیگر از مقتول خواستم تا به این صحبت ها آخر دهد ولی بین ما نزاع جزئی پیش آمد و او به من توهین کرد. جهت انتقام تصمیم گرفتم او را گوشمالی بدهم. نیمه شب به همراه چهار نفر از دوستانم از بالای در وارد ساختمان شدیم ولی بین ما درگیری پیش آمد. باجناقم و همکارش به سمت ما حمله کردند، ما هم به دفاع پرداختیم. در این بین ما با چاقو ضربه ای به مقتول زدم که او روی زمین افتاد و جانش را از دست داد. دو نفر از دوستان من و کارگر ساختمان هم مجروح شدند.

رییس کلانتری ۱۴۶ حکیمیه بیان کرد: با اعترافات مرد افغان به باجناق کشی،او با دستور بازپرس محترم شعبه دوم دادسرای امور جنایی بازداشت و در اختیار کاراگاهان اداره دهم پلیس اگاهی قرار گرفت.

واژه های کلیدی: بازداشت | ساختمان | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs