استخوان قورباغه سینمایی قورباغه فیلمنامه

استخوان: قورباغه سینمایی قورباغه فیلمنامه مهران رجبی نیوشا ضیغمی برنامه ریزی مهران غفوریان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «اسپیلبرگ» انیمیشن محبوب دهه 90 را بازسازی می‌کند

سریال انیمیشن «یاکو و واکو» بعد از سال‌ها با کمک خالق مهم آن «استیون اسپیلبرگ» بازسازی می‌شود.

«اسپیلبرگ» انیمیشن محبوب دهه 90 را بازسازی می‌کند

«اسپیلبرگ» انیمیشن محبوب دهه 90 را بازسازی می کند

عبارات مهم : جایزه

سریال انیمیشن «یاکو و واکو» بعد از سال ها با کمک خالق مهم آن «استیون اسپیلبرگ» بازسازی می شود.

به گزارش ایسنا به نقل از «نیویورک دیلی»،این سریال که با همکاری کمپانی محصولات تلویزیونی «Amblin» و کمپانی برادران وارنر ساخته می شود در مراحل نخستین پیش تولید قرار داد و هنوز مشخص نیست قرار است از کدام شبکه تلویزیونی به روی آنتن برود.

«اسپیلبرگ» انیمیشن محبوب دهه 90 را بازسازی می‌کند

سریال انیمیشن «یاکو و واکو» ساخته «تام راجر» و با تهیه کنندگی اجرایی «استیون اسپلبرگ» در آخرهای دهه 1980 و اوایل 1990 میلادی و همزمان با دوران انقلابی انیمیشن ساخته شد و از سال 1993 تا 1995 از شبکه تلویزیونی «فاکس کیدز» به روی آنتن رفت و اپیزود بعدی آن نیز بین سال های 1995 تا 1998 پخش شد. ان مجموعه سریال انیمیشن در مجموع دارای 99 اپیزود و یک فیلم با عنوان «آرزوی واکو» است.

«استیون اسپیلبرگ»، کارگردان مشهور سینمای دنیا که آخرین بار با فیلم «لینکلن» با بازی «دنیل دی لوئیس» در سال 2012 توانست نامزد جایزه اسکار شود، پیش از این در سال 1993 با فیلم «فهرست شیندلر» و در سال 1998 با فیلم «نجات سرباز رایان» دو جایزه اسکار عالی ترین فیلم و یک اسکار کارگردانی را از آن خود کرده است.

سریال انیمیشن «یاکو و واکو» بعد از سال‌ها با کمک خالق مهم آن «استیون اسپیلبرگ» بازسازی می‌شود.

این فیلم ساز ثروتمند در سال 1993 جایزه شیر طلای افتخاری جشنواره ونیز، در سال 1995 جایزه سزار افتخاری فرانسه، در سال 1987 جایزه اسکار افتخاری و در سال 2004 جایزه «آکی را کوروساوا» جشنواره توکیو را گرفت و در سال 2003 نام وی در تالار مشاهیر هالیوود ثبت شد.

«اسپیلبرگ» که سال گذشته فیلم نه چندان موفق «غول بزرگ مهربان» (BFG) را ساخت، چندین پروژه سنینمایی روی میز دارد و هم اکنون در مراحل نهایی تولید فیلم علمی تخیلی «شماره یک آماده» و همچنین مرحله پیش تولید فیلم «ربودن ادگاردو مورتارا» است.

واژه های کلیدی: جایزه | سریال | افتخاری | بازسازی | انیمیشن | نامزد اسکار | شبکه تلویزیونی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs