استخوان قورباغه سینمایی قورباغه فیلمنامه

استخوان: قورباغه سینمایی قورباغه فیلمنامه مهران رجبی نیوشا ضیغمی برنامه ریزی مهران غفوریان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری روایت احمد نجفی از دوران ممنوع الکاری خود

به گزارش گروه تحریریه سایت، مهران مدیری شب گذشته میزبان احمد نجفی مجری سابق برنامه تلویزیونی صندلی داغ و بازیگر سینما بود. احمد نجفی بازیگر و مجری سینما و

روایت احمد نجفی از دوران ممنوع الکاری خود

روایت احمد نجفی از دوران ممنوع الکاری خود

عبارات مهم : سینما

احمد نجفی در گفتگو با مهران مدیری از دستمزد میلیاردی بعضی بازیگران و صورت های معروف انتقاد کرد.

به گزارش گروه تحریریه سایت، مهران مدیری شب گذشته میزبان احمد نجفی مجری سابق برنامه تلویزیونی صندلی داغ و بازیگر سینما بود.

احمد نجفی بازیگر و مجری سینما و تلویزیون در ابتدای صحبت هایش به سن و زادگاهش خرمشهر اشاره کرد و گفت: ابتدای جنگ من آمریکا بودم و از طریق تلویزیون هنگامی که متوجه شدم، آبادان و خرمشهر به وسیله دشمن گرفته شده؛ با هر چه مشکل بود به کشور عزیزمان ایران آمدم و رفتم خرمشهر.

نجفی با اشاره به شروع فعالیت هایش قبل از انقلاب اسلامی بیان کرد: خیلی اتفاقی قبل از انقلاب دستیار کارگردان کیمیایی بودم و بازیگری را بعد از انقلاب و در دوران جنگ تحمیلی با پیشنهاد مسعود کیمیایی شروع کردم.

وی با اشاره به ساختار برنامه تلویزیونی صندلی داغ، درخصوص اجرای خود در آن برنامه گفت: تهیه کنندگی صندلی داغ بر عهده مرحوم حمید آخوندی و امیر جلالی بود که با توجه به همکاری های پیشین با آنها، اجرای صندلی داغ را برعهده گرفتم.

نجفی در ادامه با تاکید بر اینکه هنرمند نباید وارد سیاست شود، گفت: ما کار فرهنگی در سینما و یا تلویزیون می کنیم و من از هر طریق که بشود، جهت صنف سینما و بازیگران و صورت های معروف تا برطرف مشکلاتشان تلاش می کنم. در همکاری با دولت نهم و دهم هم بنا را بر این گذاشتم که مسئله همکاران هنرمند را با دوستان برطرف کنم.

وی در خصوص دوران ممنوع الکاری اش و برطرف آن گفت: بعد از کار «کارآگاه علوی» بدون هیچ دلیلی که حداقل خودم بدانم، ممنوع الکار شدم و به همین باعث گفتم اگر کسی به من علت آن را توضیح ندهد، هر کاری می کنم. تا اینکه آقای شمقدری، ساخت طوفان شن را شروع کرد. ممنوع الکاری من با تولید فیلم شمقدری برطرف شد.

مجری «صندلی داغ» راجع به زندگی فعلی اش گفت: من با افتخار می گویم در منزل اجاره ای زندگی می کنم و هیچ وقت در هیچ جناحی نبوده ام. من هنوز دستمزد کارهای قبل را نگرفتم که بتوانم الان ۲۰ میلیارد بگیرم ! ما وظیفه داریم که فیلم خوب بسازیم و با همین فیلم هایمان بین مردم آشنا شویم نه با شایعات دستمزد های میلیاردی.

نجفی در آخر پالتوی خود را که در فیلم «تاواریش» بر تن داشت، به موزه دورهمی اهدا کرد.

این بازیگر همچنین در آخر صحبت هایش، به دغدغه ساخت مسکن در مناطق آزاد و غیره اشاره کرد و گفت: از مسئولان می خواهم جلوی این ساخت و سازها را بگیرند و پول ها را صرف سرمایه ملی کنند. از دولت عزیز خواهش می کنم، جلوی خرج اضافه را در این کشور بگیرد.

روایت احمد نجفی از دوران ممنوع الکاری خود

واژه های کلیدی: سینما | صندلی | ممنوع | خرمشهر | بازیگر | برنامه | خرمشهر | بازیگری | بازیگران | دوران جنگ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs