استخوان قورباغه سینمایی قورباغه فیلمنامه

استخوان: قورباغه سینمایی قورباغه فیلمنامه مهران رجبی نیوشا ضیغمی برنامه ریزی مهران غفوریان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات وریا غفوری باید اخطار می‌گرفت/ دو آفساید اشتباه علیه استقلال اعلام شد ، سلیمانی

کارشناس داوری فوتبال می‌گوید اخراج نشدن وریا غفوری در بازی استقلال و ذوب‌آهن یک تصمیم درست بوده ولی باید این بازیکن یک کارت زرد دریافت می‌کرده است.

وریا غفوری باید اخطار می‌گرفت/ دو آفساید اشتباه علیه استقلال اعلام شد ، سلیمانی

سلیمانی: وریا غفوری باید اخطار می گرفت/ دو آفساید اشتباه علیه استقلال اعلام شد

عبارات مهم : اخطار

کارشناس داوری فوتبال می گوید اخراج نشدن وریا غفوری در بازی استقلال و ذوب آهن یک تصمیم درست بوده ولی باید این بازیکن یک کارت زرد دریافت می کرده است.

حیدر سلیمانی کارشناس داوری فوتبال در گفت و با ایسنا، راجع به قضاوت بیژن حیدری در بازی استقلال و ذوب آهن اظهار کرد: بازی پربرخوردی بود و آقای بیژن حیدری تلاش کرد در نیمه اول با خونسردی بازی را مدیریت کند. اگرچه در نیمه اول سه الی چهار برخورد وجود داشت ولی بیژن حیدری در تمام موقعیت ها نزدیک به صحنه بود و اخطارهایی که به بازیکنان داد کاملا درست بود.

وریا غفوری باید اخطار می‌گرفت/ دو آفساید اشتباه علیه استقلال اعلام شد ، سلیمانی

سلیمانی ادامه داد: در نیمه دوم بازی از شکل عادی خودش خارج شد و بسیار پربرخورد شد و شاهد اخطارهای زیادی از سوی داور بودیم. یکی از نکات مهم این مسابقه صحنه گل اول تیم ذوب آهن بود که در آن برخورد شدیدی بین وریا غفوری و مهاجم ذوب آهن شکل گرفت. در اینترنت این مساله بیان شد که باید وریا غفوری از بازی اخراج می شد ولی غفوری در این صحنه هیچ حرکت عمدی انجام نداد و صرفا به دنبال زدن توپ بود. این بازیکن باید یک کارت زرد دریافت می کرد ولی مستحق دریافت کارت قرمز نبود.

سلیمانی در مورد آفسایدهایی که کمک داور در جریان بازی گرفت، اظهار کرد: در این بازی کمک داور در دقایق ۵۶، ۵۹ و ۷۹ اعلام آفساید کرد که آفسایدهای دقیقه ۵۶ و ۷۹ به اشتباه اعلام شد و باعث شد که موقعیت های استقلال در این دقایق از این تیم سلب شود.

کارشناس داوری فوتبال می‌گوید اخراج نشدن وریا غفوری در بازی استقلال و ذوب‌آهن یک تصمیم درست بوده ولی باید این بازیکن یک کارت زرد دریافت می‌کرده است.

او در مورد اخراجی هایی که در این بازی صورت گرفت، گفت: کارت قرمزهایی که آقای حیدری در این بازی استفاده کرد کاملا درست بود و خطاهایی که دو بازیکن استقلال و ذوب آهن انجام دادند مستحق کارت زرد دوم بودند و باید از بازی اخراج می شدند چون هر دو بازیکن با خطاهایی که انجام دادند باعث سلب موقعیت از هر دو تیم شدند.

سلیمانی ادامه داد: اخطارهایی که بیژن حیدری داد اگرچه تعداد آنها بسیار زیاد بود ولی درست بود. او در دادن بعضی کارت ها می توانست مدیریت بیشتری انجام دهد ولی بازی به اندازه کافی پربرخورد بود که آقای حیدری بتواند در این بازی دست به کارت شود. این داور تلاش کرد با خونسردی بازی را مدیریت کند ولی تکل ها و اشتباهات بازی طوری بود که باید داور در این بازی اخطار می داد.

واژه های کلیدی: اخطار | بازیکن | مدیریت | سلیمانی | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs