استخوان قورباغه سینمایی قورباغه فیلمنامه

استخوان: قورباغه سینمایی قورباغه فیلمنامه مهران رجبی نیوشا ضیغمی برنامه ریزی مهران غفوریان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات المپیک چشم انتظار معجزه , منچستریونایتد با مورینیو به یک دنبال فینال خاص

منچستریونایتد با سرمربی پرتغالی خود به دنبال کسب یک جام خاص است و به نظر می‌رسد با توجه به پیروزی در دیدار رفت، کار راحتی در اولدترافورد دارد ولی لیون جهت افزای

المپیک چشم انتظار معجزه , منچستریونایتد با مورینیو به یک دنبال فینال خاص

منچستریونایتد با مورینیو به یک دنبال فینال خاص؛ المپیک چشم انتظار معجزه

عبارات مهم : آژاکس

منچستریونایتد با سرمربی پرتغالی خود به دنبال کسب یک جام خاص است و به نظر می رسد با توجه به پیروزی در دیدار رفت، کار راحتی در اولدترافورد دارد ولی لیون جهت افزایش به فینال لیگ اروپا به معجزه نیاز دارد.

به گزارش ایسنا، نیمه نهایی لیگ اروپا امشب با انجام دو دیدار به آخر خواهد رسید و وظیفه دو تیم افزایش کننده به فینال که قرار است که در استکهلم سوئد برگزار شود، مشخص خواهد شد.

المپیک چشم انتظار معجزه , منچستریونایتد با مورینیو به یک دنبال فینال خاص

منچستریونایتد – سلتاویگو

هرچند سرمربی مغرور شیاطین سرخ در ابتدای فصل تاکید می کرد لیگ اروپا جهت او اهمیت ندارد و آن را جدی نمی گیرد ولی اکنون بزرگترین دغدغه او همین لیگ اروپاست و اگر نتواند قهرمانی در این مسابقه را به دست آورد، با انتقادهای زیادی مواجه می شود و یک ناکام بزرگ لقب خواهد گرفت. منچستریونایتد در لیگ برتر انگلیس عملکرد خوبی از خود نشان نداده است و شانس کمی جهت کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا دارد. شکست برابر آرسنال در هفته سی و ششم لیگ جزیره، شرایط را جهت کسب سهمیه شیاطین سرخ سخت کرد و اکنون تنها شانس این تیم جهت بازگشت به لیگ قهرمانان اروپا قهرمانی در لیگ اروپاست.

وقتی مورینیو منطقی می شود

منچستریونایتد با سرمربی پرتغالی خود به دنبال کسب یک جام خاص است و به نظر می‌رسد با توجه به پیروزی در دیدار رفت، کار راحتی در اولدترافورد دارد ولی لیون جهت افزای

سرمربی شیاطین سرخ در دیدار حساس برابر آرسنال به بازیکنان مهم خود استراحت داد تا ثابت شود جهت او، لیگ اروپا مهم تر از لیگ جزیره هست. مورینیو به بازیکنانی مانند اریک بایی، پل پوگبا، مارکوس رشفورد و دالی بلیند بازی نداد تا آنها را جهت دیدار حساس برابر سلتاویگو آماده کند.

مورینیو در حالی چنین تصمیمی را گرفت که کری های خاصی با آرسن ونگر، سرمربی آرسنال دارد و دوست ندارد برابر تیم ونگر بازنده باشد. این مربی پرتغالی در تاریخ رویارویی خود با آرسن ونگر در لیگ برتر انگلیس، شکست نخورده بود و دوست نداشت که این رکوردش شکسته شود ولی احساس عمل نکرد و چون به بازیکنان کلیدی تیمش در دیدار برابر سلتاویگو زیاد نیاز داشت رکورد شخصی اش را کنار گذاشت و مصلحت یونایتد را جایگزین آن کرد.

آقای خاص به دنبال یک جام خاص

منچستریونایتد پرافتخارترین تیم تاریخ فوتبال انگلیس هست. این تیم با الکس فرگوسن افسانه ای جام های مختلفی به دست آورد ولی لیگ اروپا جامی است که نام آن در پرونده درخشان شیاطین سرخ به چشم نمی آید. مورینیو می خواهد این جام را به نام خود به ثبت برساند. او می خواهد نام خود را به نخستین مربی در تاریخ شیاطین سرخ تبدیل کند که قهرمانی در لیگ اروپا را به دست آورده است تا هم یک جام خاص را به دست بیاورد و هم منچستریونایتد را به لیگ قهرمانان اروپا برگرداند.

المپیک چشم انتظار معجزه , منچستریونایتد با مورینیو به یک دنبال فینال خاص

غایب بزرگ

زلاتان ایبراهیموویچ به خاطر ضرب دیدگی نمی تواند در این دیدار به میدان برود. حضور او می توانست خیال هواداران منچستریونایتد و سرمربی این تیم را راحت کند. زلاتان فصل را به خاطر ضرب دیدگی از دست داده است ولی ژوزه مورینیو زیاد دلواپس نیست چراکه مارکوس رشفورد بسیار آماده نشان داده و توانسته است در دیدار رفت، تک گل تیمش را به ثمر برساند.

منچستریونایتد با سرمربی پرتغالی خود به دنبال کسب یک جام خاص است و به نظر می‌رسد با توجه به پیروزی در دیدار رفت، کار راحتی در اولدترافورد دارد ولی لیون جهت افزای

بهترین گلزن منچستریونایتد در لیگ اروپا ولی هنریک میخیتاریان است که البته فصل پرنوسانی را پشت سر می گذارد. این بازیکن ارمنستانی توانسته است پنج گل در لیگ اروپا به ثمر برساند. او ولی در دیدار برابر آرسنال ناامید کننده ظاهر شد و بعید است مورینیو در دیدار حساس برابر سلتاویگو از او استفاده کند. خبر خوب برابر سلتاویگو نیز اینکه پابلو هرنانس که بازیکن کلیدی این تیم در میانه میدان به شمار می رود، به شرایط بازی رسیده است و می تواند تیمش را در اولدترافورد همراهی کند.

هشدار مورینیو و هررا

ژوزه مورینیو و آندر هررا، سابقه کار کردن در فوتبال اسپانیا را دارند و به خوبی می دانند سلتاویگو تیم بسیار خطرناکی در بازی های خارج از منزل هست. این تیم در ضد حملات بسیار خطرناک است و هم مورینیو و هم هررا پیش از بازی هشدار دادند که نباید بازی را از پیش تمام شده است بدانند و مواظب ضد حملات فوت بار حریف باشند.

المپیک چشم انتظار معجزه , منچستریونایتد با مورینیو به یک دنبال فینال خاص

لیون – آژاکس

المپیک در انتظار معجزه

لیون در دیگر دیدار نیمه نهایی در ورزشگاه خانگی خود کار بسیار مشکل برابر آژاکس دارد و جهت افزایش به دور بعد نیاز به معجزه داد. این تیم در فصل جاری لیگ اروپا با درخشش بازیکنانی مثل الکساندر لاکازت، متیو والبونا و مکسول کورنت، عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد و عالی ترین نتیجه های را کسب کرد. تا قبل از دیدار برابر آژاکس، همه از شانس بالای این تیم جهت افزایش به فینال صحبت می کردند ولی آنها در دیدار رفت ناامید کننده ظاهر شدند.

آژاکس توانست از امتیاز میزبانی خود نهایت استفاده را ببرد و با نتیجه بسیار خوب چهار بر یک به پیروزی برسد تا کار لیون جهت جبران در دیدار برگشت بسیار سخت شود. آنها جهت افزایش به فینال باید با نتیجه سه بر صفر به پیروزی برسند که این بسیار سخت است.

والبونا زشت تک گل لیون در دیدار رفت تاکید کرد ورزشگاه المپیک را جهت آژاکس به جهنم تبدیل خواهند کرد و به دور بعد راه می یابند. باید دید آیا بازیکنان لیون می توانند با تکیه بر چند بازیکن کلیدی و سرشناس، پیروز این بازی شوند یا نه.

واژه های کلیدی: آژاکس | اروپا | مورینیو | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs