استخوان قورباغه سینمایی قورباغه فیلمنامه

استخوان: قورباغه سینمایی قورباغه فیلمنامه مهران رجبی نیوشا ضیغمی برنامه ریزی مهران غفوریان

۲۰۰ سرور به خبر رسان تلگرام طلایی از محل بیت المال تخصیص داده شده است داده شد! / عبدالصمد خرم‌آبادی

دبیرکارگروه فیلترینگ گفت: 200 سرور به خبر رسان تلگرام طلایی از محل بیت المال تخصیص داده شده است داده شده است تا به این وسیله خبر رسان تلگرام زنده بماند و ا..

ادامه مطلب

بارش باران و برف و مه‌گرفتگی در جاده‌ های کشور

در حال حاضر بارش برف را در محورهای مراغه-هشترود، بستان آباد-سراب، پیرانشهر – نقده، شاهرود – آزادشهر، خوش‌ییلاق-سمنان و سقز – سنندج شاهد هستیم.  ..

ادامه مطلب

افشاي فساد‌هاي تازه از شهرداري قبلي

عضو شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران مدعی است که بیش از 30 درصد مردم اعلام کرده اند در گذشته هر وقت به شهرداری مراجعه کرده بودند، از آنها رش..

ادامه مطلب

مدارس پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا تعطیل نیست

به گزارش میزان، بنا بر اعلام آموزش و پرورش تهران، مدارس این شهر فردا سه شنبه 10 بهمن ماه تعطیل نیستند و فعالیت آموزشی ادامه خواهد داشت. م..

ادامه مطلب

از هدفمندی یارانه‌ها، سلامت&quot، ، کاهش سهم &quot، پزشک خانواده&quot، درخواست اصلاح بودجه &quot

رئیس مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت جزییات بودجه‌ای وزارت بهداشت در لایحه بودجه سال 97 را تشریح کرد و گفت: یکی از پرسشها ما در لایحه بودجه سا..

ادامه مطلب

اسناد و مدارک هنوز در اختیارمان قرار نگرفته است ، طرح تحقیق و تفحص از

نائب مدیر شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اگر تخلفات مشهود و مستندی را در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران شاهد باشیم، بی‌شک طرح تحقیق و ت..

ادامه مطلب

جریمه 50 هزار تومانی در انتظار رانندگان متخلفی که از شیشه‌های دودی استفاده می‌کنند

معاون عملیات ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: راجع به شیشه دودی خودروها، افزود: طبق کد تخلفاتی 2114 جدول تخلفات رانندگی، استفاده از شیشه دودی به نحوی که راننده و سرن ..

ادامه مطلب

وضعیت دریای خزر در سه سال آینده

در ۲۰ سال گذشته آب دریای خزر دچار پسروی شد ولی طی شش ماه گذشته بیش از ۱۱ سانتی متر تراز آب دریا زیاد کردن داشت و طبق پیش‌بینی‌های صورت گرفته از سوی مرکز م..

ادامه مطلب

متلک تصویری یک روزنامه به قالیباف!(طنز)

تصویری | قالیباف | روزنامه | انتخابات | اخبار اجتماعی متلک تصویری یک روزنامه به قالیباف!(طنز) عبارات مهم : تصویری ضمیمه ..

ادامه مطلب

مرگ زودرس پایتخت نشینان

بیش از ٢٢ هزار نفر از مردم شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران دچار فوت زودهنگام در سال گذشته شده است اند؛ یعنی در سنی کمتر از ٦٥ سال و درحالی که هنوز دوران میان س..

ادامه مطلب