استخوان قورباغه سینمایی قورباغه فیلمنامه

استخوان: قورباغه سینمایی قورباغه فیلمنامه مهران رجبی نیوشا ضیغمی برنامه ریزی مهران غفوریان

تصویر ، ترامپ اعلام کرد فعلا از لغو تحریم‌های کره خبری نیست

شبکه خبری فرانس 24 در خبری فوری به نقل از دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا اعلام کرد که در حال حاضر قصد تعلیق تحریم های کره شمالی را ندارد. ت..

ادامه مطلب

احتمالِ برکناری«مادورو» به وسیله ارتش ونزوئلا

وزیر امور خارجه آمریکا در یک سخنرانی، احتمالِ خلع مدیر جمهور ونزوئلا از قدرت به وسیله ارتش این کشور را مطرح کرد! احتمالِ برکناری«مادورو» به وسیل..

ادامه مطلب

تاکید آمریکا بر حضور بدون محدودیت زمانی در سوریه

ایالات متحده آمریکا به احتمال یک حضور نظامی بدون وقت آخر در سوریه به عنوان بخشی از یک استراتژی گسترده‌تر جهت جلوگیری از شبه‌نظامی‌گری داعش اشاره کرد..

ادامه مطلب

باید المپیک صلح با کره‌شمالی برگزار کنیم، اون&quot، آماده مذاکره با &quot/ هستم ، رئیس جمهور کره‌جنوبی

رئیس‌جمهور کره‌ جنوبی در نخستین اظهاراتش بعد از مذاکرات دو کره که روز سه‌شنبه برگزار شد اعلام کرد راه رسیدن به صلح با کره شمالی خلع سلاح هسته‌ای این کشور است..

ادامه مطلب

، بریگزیت مناسب&quot، افزایش فشارها بر ترزا می جهت یک &quot

براساس گزارشات فشارها بر ترزا می، نخست وزیر انگلیس به منظور اجرای مناسب بریگزیت زیاد کردن یافته و دو گروه مهم در حزب محافظه کار این کشور اخیرا ۱۰ خط قرمز ..

ادامه مطلب

توافق هسته‌ای یا باید لغو شود یا اصلاح / نتانیاهو

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی هم‌زمان با تاکید مدیر جمهوری کشور عزیزمان ایران بر ادامه توسعه برنامه موشکی این کشور، خواستار لغو یا اصلاح توافق هسته‌ای با کشو..

ادامه مطلب

دیوان عالی پاکستان نوازشریف و دخترش را مجرم اعلام کرد

دادگاه ضدفساد پاکستان نواز شریف، نخست وزیر سابق این کشور و دخترش را به اتهام فساد مجرم اعلام کرد و جهت آنها قرار تعقیب صادر کرد. دیوان عالی پاکست..

ادامه مطلب

هشدار دبیرکل ناتو راجع به پیامد فاجعه‌بار اقدام نظامی علیه کره‌شمالی

دبیرکل ناتو نسبت به هرگونه اقدام نظامی علیه کره شمالی هشدار داد ولی وی در ادامه اظهاراتش خاطر نشان کرد که آمریکا حق دفاع از خود دارد.  هشدار دبی..

ادامه مطلب

اتحادیه اروپا تحریم‌ها علیه کره شمالی را گسترش داد

شورای اتحادیه اروپا سه شرکت و یک فرد تازه را به فهرست تحریم‌های خود علیه کره شمالی اضافه کرد. اتحادیه اروپا تحریم ها علیه کره شمالی را گست..

ادامه مطلب

عربستان حامی غیرمستقیم رادیکالیسم است / نیویورک تایمز

روزنامه نیویورک تایمز آمریکا مقاله‌ای را از تام ویلسون انتشار داده است که وی در این مقاله به شدت عربستان سعودی را مورد انتقاد قرار داده و نوشته هست، این..

ادامه مطلب